ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O nás

Historie

Historie firmy Hanak Trade sahá do roku 1994, kdy byla založena firma Hanák se zaměřením na montáže zateplovacích a stínících prvků ve stavemnictví. Při této činnosti vznikaly potřeby pro kvalitní lepení a těsnění, které se následně staly hlavním zaměřením naší firmy. V roce 1998 se firma Hanák stala čistě obchodní společností, se zastoupením předních světovývch výrobců lepidel a lepících pásek. Díky odborným znalostem v oboru lepení a rozsáhlým investicím do zpracovatelských technologií si firma vybudovala pověst spolehlivého partnera v širokém spektru průmyslových odvětví.

Dnes

V dnešní době se firma Hanak Trade specializuje na prodej průmyslových lepidel a zpracování lepících či nelepících pásek z nejrůznějších materiálů. Díky spolupráci s předními výrobci lepících pásek a lepidel, disponujeme širokým portfóliem produktů a jsme schopni nabídnout komplexní řešení v problematice spojování a těsnění.

Kvalitní výrobky, flexibilita a schopnost dodávat včas jsou základem pro úspěšný rozvoj naší firmy.

Zpracování lepících pásek a technických materiálů - Converting

Lepící pásky a technické materiály se využívají téměř ve všech průmyslových odvětvích. Zpracování materiálů z velkého návinu, tzv. jumbo role, do menších návinů či tvarových výseků přináší spoustu výhod z hlediska designu konečného produktu, efektivity jeho výroby a výrobních nákladů.

V minulosti se lepící pásky používaly výhradně pro spojovací účely. Vzhledem k technickému pokroku se dnes pásky využívají například pro vysokopevnostní spojování, těsnění, elektromagnetické stínění, nebo jako tepelná či akustická izolace. Konkrétní příklady aplikace lepící pásky zahrnují těsnění solárních panelů, ochrana dotykových panelů, ochrana plasotvých dílů, maskování dílů při povrchové úpravě, chlazení LED světel a mnoho dalších. Lepící pásky a tvarové výseky nachází své uplatnění ve výrobě koncových produktů jako jsou zdravotnické zařízení a nositelná elektronika.

Průmyslová lepidla

Lepidla jsou nedílnou součástí portfólia naší firmy a díky zkušenostem v tomto oboru, našim zákazníkům nabízíme nejenom špičková lepidla, ale i profesionální servis.

Lepidla nachází své uplatnění ve strojírenství, automobilovém, leteckém a zdravotnickém průmyslu. Mezi příklady aplikace lepidel patří: upevňování ložisek či šroubových spojů, vysokopevnostní lepení pomocí strukturálních lepidel, lepení plastů, speciální aplikace vteřinových a UV lepidel v medicínském průmyslu.

Díky kontaktům v tomto tomto oboru, jsme schopni zajistit dodávky lepidel, standardně nedostupných pro Evropský trh.

Ostatní služby

  • Poradenství při výběru vhodné lepící technologie a postupu aplikace lepidel či lepících pásek
  • Prototypová výroba tvarových výseků - před zahájením sériové výroby vám rádi pomůžeme s odladěním designu tvarových výseků
  • CAD design - pomůžeme vám s návrhem tvarového výseku na základě dodaného dílu, či jeho 3D modelu a následnou výrobu výsekového nástroje
  • Výroba zařízení pro automatickou aplikaci lepících pásek
  • Expresní doručení do 24 hod.